KONST / Litografier / Färglitografi 13955552
nr 1395 5552
Jussi Taipaleenmäki
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 247/260, bladets mått: 39x26, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:35:02
27/4 22:09:15
100 kr
3/5 19:15:10
Jussi Taipaleenmäki
Läs mer om Jussi Taipaleenmäki